Publikuar: Jan 20 2023 09:31

Shitet HP Z400 Workstation

EUR

Publikuar: Jan 20 09:31
Shikime: 62
Ne shitje Hp Z400 Workstation+ Monitor DELL 24inch CPU Intel Xeon Quadcore @ 3.07 GHz, Ram 16 GB, Windows 10 Pro Education, GPU NVIDIA Quadro FX 3800 2GB, Storage total 778 GB: Dy Hard disqe HDD(650 dhe 128GB) dhe nje SSD(150 GB), Monitor DELL 1080p FullHD 24inch I pershtatshme per Gaming ,Arkitekture , Programe Muzikore, Video Editing, Inxhinieri, ose qofte edhe per perdorim shtepiak. Nuk me ka krijuar asnje problem dhe ka qene gjithmone i shpejte dhe i besuar. Po e shes per arsye mosperdorimi pasi jam ne levizje shumicen e kohes. Perfshihen edhe tastiera, mausi, speakerat dhe subwoofer. Me kontaktoni per cdo pyejtje Cmimi pak i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
62
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693370910
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione