Publikuar: Maj 29 2023 04:20

📢 Kompjutera desktop 🔊 50€ Kompjutera Desktop

EUR

Publikuar: Maj 29 04:20
Shikime: 34
Desktop i kompletuar. ⏯️

Kompjutera HP dhe Kompaq
Dual core
3-4+...Gb ram
160, 240, 320? 500 Gb Hdd
Instaluar windows 7 dhe office 2013
Ekran, tastierë, mouse
duke filluar nga 50€

0683248278

0683248278 cel & whats app
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione