Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 23 2023 10:17

DELL OPTIPLEX 7060 MT i5G8/16/500SSD/8GB R&R COMPUTER

EUR

Publikuar: Mar 23 10:17
Shikime: 2
CPU i5 8500 3.0 TURBO 4.1 GHZ HEZA CORE
MEM 16GB DDR4
SSD 500 M2 SATA
GPU UHD GRAPHIC 620 8GB
DVD-RW–DISPLAY PORT-USB 3.0-PORT COM ETJ
WINDOWS 10 PRO LICENSUAR
MAUS TASTJERE NEW

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë!

✨✨ 🤗🤗 MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉 Vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉 UNION BANK, 10% interes 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë. 📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione