Publikuar: Pri 01 2023 01:36

Pc unik ! Lexo detajet!

EUR

EUR
Publikuar: Pri 01 01:36
Shikime: 2050
Gaming pc total cooler master , i ber me porosi pa u kursyer sic shihet dhe ne foto, Edhe dikush qe nuk mer vesh fare e kupton!!!!!! Vetem kasa vlera 250 dollar!
Motherboard -asus sabetetooth p67
Cpu -xeon e3- 1225 3.4 ghz quad
Ram - 16 giga me ftofje ! Nuk nxehen kurr
Ssd -256 giga
Hdd1-500 giga
Hdd2 -500 giga
Kart grafike saphire r7 370 4 gig dedikuar ddr5
Dhurat monitor 27 polesh 2k 2560x1440
Mouse + taster wireless logitech !
Cmimi 500 euro i diskutushem pasi nuk e perdor fare ose nderrohet me laptop +- diferencen vetem whatsapp! 0683804778pp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2050
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683804778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione