Publikuar: Mar 22 2023 08:02

Super pc per gaming

EUR

Publikuar: Mar 22 08:02
Shikime: 3
Shitet gaming workstation i hap lojrat (fortnite,free fire,gta 5,valorant,csgo me grafika max dhe shum lojra te tjera)Per me shume ne wp.
Specs
Gtx 1050 2gb
1000gb hdd
Q6600
8gb ram
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696743523

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione