Publikuar: Sht 19 2023 04:40

iMac 27 inch - 2017 - 5K - Ram 32Gb - 1 Terra - i5 -

EUR

EUR
Publikuar: Sht 19 04:40
Shikime: 8
Shitet në kushtet e të riut iMac në kutinë e vetë 27-inch - Retina - 5K - Display - viti 2017 - Europian -
Personalizuar me tastierë të zezë dhe maus origjinal .
Specifikat mund ti referoheni faqes zyrtare të Apple De . WhatsApp 00355696734372
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696734372

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione