Publikuar: Dhj 26 2021 01:05

Apple computer Mac Mini

EUR

Publikuar: Dhj 26 01:05
Shikime: 2
Shes Mac Mini (mid 2011) OS Catalina 2020, I blere ne France i perdorur vetem 1 vit. Parametrat : 8GB ram DDR3, HDD 500GB origiinal por mund ti montohet edhe SSD, Processor 2.3Ghz i5 double core, Graphique 512mb. Perfshin tastiere dhe mouse me bluetooth. Kompjuteri eshte si i ri dhe super i shpejte nuk degjohet fare gjate funksionimit. Shitet ose nderrohet. Per me teper kontaktoni ne nr e tel ose whatsapp. Faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione