Kompjuter personal

15 000 LEK

Shitet nga: Dritan Gorica 30 Mar 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet kompjuter personal

HDD: 500 Gb,
GPU: Nvidia 9500GT 1Gb,
RAM: 2Gb DDR2,
CPU: Pentium Dual 2.8 GHz,
Windows 7

Kompjuteri vjen i pajisur me:
Mause, Keyboard, Webcam dhe Monitor 19" format 4:3 (katror) i pershtatshem per zyra dhe shtepi.

Nese jeni te interesuar mos hezitoni te kontaktoni dhe ne whatsapp.
Dritan Gorica
+355 69 43 33 808
Leaflet
Në fillim