Server profesional NEC Flex Power MFSYS25

240 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: e.b 20 Korr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Server profesional i perdorur.

Ka 2 blade me nga nje procesor Xeon 2.4
Blade 1 ka 8 gb ram, blade 2 ka 4 gb ram
Ka 6 hdd sas 160 gb
Ka dhe 2 hdd wd sata nga 1 tb
Ka 2 blloqe ushqimi me max 4

I përshtatshëm per call center, programe financiare, menaxhimi etj


Telefon 0694075269

e.b
  Online
355694075269

WhatsApp:
355694075269
Leaflet
Në fillim