Playstation

0 LEK

Shitet nga: Llazar 03 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shiten 7 playstation 3 dhe nje playstation 4 te kompletuar me fisha, leva dhe tv ne gjendje shum te mire per arsye mbyllje salle. Cmimi i arsyeshem
Tel: ‭+355685209377‬
Leaflet
Në fillim