Gaming Pc NEW.Shitet ose ndrrohet me laptop. Tirane**

480 EUR

590 EUR

Shitet nga: beats by dre 21 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Gaming
Gaming pc costum bulid i ri me te gjitha pjeset e reja i sapo montuar... luan cfardo lloj loje ne max settings 60 fps+

Cmimi: 480 euro ose ndrrohet me ndonj laptop me vlere te njejte -+ diferencen ose telefon iphone 11 ,XS MAX, S20+ etj me jepni sugjerimet tuaja.
Ne dyqan me te njejta specifika do e gjeni 700 euro +

Specs:
Cpu: Ryzen 5 1400 3.2 ghz boost up to 4 ghz
Motherboard: MSI A320M-PRO
Ram: 12 gb ram 2400mhz kingston fury hyper x
Psu: Cooler master 700w
Memory: 240 gb kingston ssd +1000 gb ws hdd
Graphics: Rx 580 8gb Sapphire nitro+ OC
Rgb fans me komandim me pult
Sebashku me pc falas mouse dhe tastier me wifi + wifi adapter
beats by dre
0685335808
Leaflet
Në fillim