Pc Fujitsu Esprimo E90 Dual 4GB/500GB 99€

99 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 19:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
HP 51A Q7551A LaserJet Toner - Black Origjinal    9 500 LEK
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
PC-POINT & SMART HOME - SERVIS & AKSESORE 1 LEK
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Modeli
Fujitsu
Pc Desktop Fujitsu Esprimo E90

Operating System: Windows 7 ose 10 Pro simbas kerkeses te klientit

Processor: Intel Pentium G2020 2-9 GHz Dual Core

Memory: 4GB DDR3

Hard Drive: 500GB SATA III

Graphics: Onboard

Optical Drive: SATA DVD-RW

Front Connections:

4x USB 2.0
Mic
Headphone

Rear Connections:

4x USB 2.0
2x USB 3.0
Display Port
Ethernet
DVI
Audio In and Out
Serial

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Kamera PTZ IP Motion Tracking 1080P HD WIFI 90€ 90 EUR
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
Në fillim