Shitje

6 000 EUR

Shitet nga: Tiku 07 Korr 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
24pc gaming me monitor 22 polesh dhe 3ps3 3ps4 me lojra me leva .dhe tavolina te kompletura dhe 1 ping pong
Leaflet
Në fillim