Shes Kompjuter HP

100 LEK

Shitet nga: PC 10 Qer 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shes nje kompjuter HP
arsye mos perdorimi
kompjuteri ka intel celeron @ 2.50Ghz
rami 4 gb
dhe nje karte grafike g210 1gb

os eshte windows 10 pro i aktivizuar

kompjuteri eshte ne gjendje perfekte dhe eshte ne
gjendje te luaje shumivat e lojrave

me nje tastjere membrane gaming RGB dhe nje maus me wireless

cmimi 100 mije lek i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim