PC I5 GTX 750 Monitor 22" WIDE

Shitet nga: shop Sot 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

290 EUR   350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: EliteBook
Shitet Super PC HP per gaming dhe Samsung monitor 22"inch wide LED nga me te miret ose per programime shume i mire dhe i shpejt nuk ngec fare i hape te gjitha lojrat e fundit si prsh fortnite ,gta 5 ,csgo ,etj... nuk ngecin fare te instaluara ne pc dhe si programe te tjera. Kompjuteri ka bokse te integruara

Te dhenat :
Intel Core i5 2400 3.1 GHz QuadCore
8GB RAM DDR3
NVIDIA GEFORCE GTX 750 1GB
Total AGM 5GB
1000GB HDD (1TB)
DVD
MONITOR LED SAMSUNG SYNCMASTER
22" inch WIDE
MOUSE + TASTJER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim