GAMING PC I5 GTX 750

Shitet nga: shop Sot 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 320 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

270 EUR   360 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Asus
Modeli: Model Tjeter
Shitet gaming PC me monitor tastjer + mouse KOMPLET ne super gjendje shume i shpejt ,i kap te gjitha lojrat si fortnite ,csgo ,gta 5 etj...
Ka lojra plot te instaluara si dhe programe te tjera ,kompjuteri eshte shume i shpejt .
KOMPJUTERI NUK KA ASNJE PROBLEM OSE DIFEKT DAL GARANT

Te dhenat :
Intel Core I5 2400 3.1 QuadCore
8GB Ram DDR3
NVIDIA GEFORCE GTX 750 1GB
Total AGM 5GB
1000GB HDD (1TB)
PSU 630WATT
DVD
Monitor Samsung SyncMaster 19'Inch Wide
Mouse + Tastier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim