TechTronic iMac fund 2013 i5 8 GB ram 1TB hdd

950 EUR

Shitet nga: TechTronic 25 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Apple
Modeli
iMac
iMac i5 8GB ram 1 Tera hdd 21.1 inch ne gjendje perfekte me tastier dhe mouse origjinal te vetat 1 vit Garanci ne gjendje perfekte 📞 0693811118
TechTronic
0693811118
Leaflet
Në fillim