i-Mac 21.5 Mid 2011

Shitet nga: CANON 08 Nën 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

470 EUR   550 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Apple
Modeli: iMac
i-Mac 21,5 Mid 2011 , intel core i5 , 8 GB ram , 512 grafic card , 500HDD plus 240 GB SSD te vendosur extra , SHITET , eshte ne gjendje perfekte 10/10 si teknike dhe estetike . Per me shume telefononi .
Cmimi pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim