Organo Korg Pa900

1 650 EUR

Shitet nga: Jusuf Sot 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Muzikë
Shes Organo Korg Pa900
Me ritmet e fundit popullore dhe te lehta (shqiptare, kosovare)
Shoqerohet me karte memorie me programe, ritme muzike etj.
Shoqerohet me Box i amplifikuar FBT 300W,
me mikrofon shure profesional.
Me kamalec per dy organo,
me fishat per lidhjet me boxet,
Me cante valixhe per organon.
Kontaktoni ne nr 0682346435

Jusuf
  Online
0699439214

WhatsApp:
0699439214
Në fillim