Publikuar: Qer 22 2022 02:24

OnePlus Buds Blue

EUR

Publikuar: Qer 22 02:24
Shikime: 180
OnePlus Buds Blue
• Per 10 minutes mbushje mund te ndegjoni 10 ore
• Me mbushje te plote te earbuds mund te ndegjoni 7 or ndersa 30 or me Case te mbushur plot bateri.

Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook
https://www.instagram.com/esheseblej
https://www.facebook.com/esheseblej

🚕Transporti Falas për Kosovë
🚕Transporti për Shqipëri dhe Maqedoni 4€

Porosit Online duke dërguar mesazh .
Ne ju ofrojmë siguri në blerjet tuaja online.
Për çdo pyetje dhe informacione tjera ju lutem na shkruani në Mesazh.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
180
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione