Servis

Blihet nga: Masterphone 05 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ofrojme servis profesional per telefona , tablet ,laptop
Ndrim xhami per i phone duke filluar nga i phone 5 deri te xs max
Ndrim xhami per samsung duke perfshire dhe s7edge ,s8,s8+,note8 etj
Zhbllokim i cloudi per i pad version wi fi dhe version 3g
Riparim qarqesh per te gjitha modelet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim