Kredi

Blihet nga: Attilio vergani 02 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Peqin
Shërbimet : Të tjera
N AT KUJTIMIN TUAJ !!!

KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë ekziston në 12 shtete të botës dhe punojmë në 8 gjuhë të botës.
Adresa e RCN, 219 BOULEVARD PEREIRE 75017 PARIS, kryesorët tanë të përgjithshëm dhe zyrtarë janë në Francë.

Ne po ofrojmë shërbime financiare dhe të pasurive të patundshme dhe investime të tjera me partnerë të rëndësishëm të markave si psh

* COCO COLA

* Emiratet e fluturimit

* TOYOTA

* ZONA LINEAR DUBAI

* TOTALI

Dhe të tjerët .....

Ne ekzistojmë në të gjitha platformat e rrjetit dhe ndahemi në shoqëri dhe askush për projekte të ndryshme, qëllimi ynë është të ndihmojmë ndërmarrjet ekzistuese të vogla dhe të mesme ose të japim një dorë për njerëzit në kërkim të huave ose Financimit të të gjithë personelit të varfër ose të kombinuar. i pasur, punëtor ose i papunë.

Ne ofrojmë kredi të shpejta dhe urgjente në 48 orë.

- Ju po kërkoni një kredi parash për të realizuar projektin tuaj.
- Ju jeni refuzuar nga bankat tuaja.
- Ju duhet një kredi për të shlyer borxhet tuaja, për të paguar faturat ose për të vendosur një projekt

Periudha e pagesës është në përpjesëtim me shumën e kredisë, nga 1 deri në 25 vjet me një normë vjetore interesi prej 3%.

- Kredi financiare
- Hipotekë
- kredi për investime
- hua për veturë
- Borxhi i konsolidimit.
- Shlyerja e kredisë.
- kredi personale

Nëse vërtet keni nevojë për një kredi, na kontaktoni dhe ëndrrat tuaja do të realizohen.
Ne jemi në dispozicionin tuaj për të gjitha problemet tuaja financiare. Qëllimi ynë është t'ju kënaqim nëse na kontaktoni.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në adresën tonë.

email:

financecapital681@gmail.com

attilio.vergani66@gmail.comWhatsapp: +33756825958
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim