Blej motherborda te vjeter telefon cel etj

Blihet nga: lorenc 06 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Bejme reciklimin e motherbordave te vjeter te kompjutereve dhe telefonave celulare. ska rendesi jane te prishur apo te vjeter. 0675610707
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim