ofroj punime profesionale

Njoftimi i kompanisë. Blihet nga: Firma e Gjelberimit 28 Qer 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve

Landscaping and Garden Services in Albania
Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per...
--- Projekte
---Zbatim
--- Realizim
---Lulishte
--- Parqe
--- Hotele
--- Oborre
--- Vila
--- Sthtepia private
--- Tendera
--- Instuticione shtetrore
--- Fabrika
--- Restaurants
--- Lokale etj
Talentet me te mire ne montimin e tapetit te barit natural
--- Tapet bari natyral
--- Tapet Artificial
--- Gardhe druri dekorative
--- Dysheme druri
--- Rregullojme oborre me tulla
--- Shtrim pllakash
--- Mure guri
--- Veshje me pllake
I afte ne mbjelljem e pemeve dekorative
--- Mbjellje me fare bari
--- mbjellje lule natyrale
--- qethje ligushtrash
--- plehrim barit te gjelbert
--- prashitje pemeve & luleve
--- ushqyesh gjethore
--- sperkatje kunder kalbezimit
Sisteme ujites Automatic & Manual
--- Programator timer
--- Manual & te thjeshte
Me Diplome Gjelberimi & 15vjet Eksperience pune ne Angli dhe Shqiperi
Pune e Garantuar & cilesi te larte
info email Landscapingproject@aol.com
Subashihysen@gmail.com
Tel & whats up:+355675451324
Ju Mirepresim

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim