Blej Dynacord PM 2600

Blihet nga: Ismet 21 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Blej Dynacord PM 2600 - Mundet edhe opcioni me ndrim powermate 2 - 1000 dhe extra leke nga ana ime-me shkruani ose kontaktoni ne viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim