Mbyllet aktivitet BUTIK RROBASH DYQAN RROBA SHUMIC

Shitet nga: besnik 16 Tet 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 EUR   5 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
MBYLLIM AKTIVITETIN DYQAN RROBASH DHE I SHESIM TE GJITHA PAKET ASHTU SIC JANE

RROBAT JANE TE FIRMAVE TE NDRYSHME
TE REJA ME ETIKETE RROBA EVROPIANE ,
, JO TURKE DHE KINEZE,

JANE AFERSISHT 750 ARTIKUJ
DHE PAISJE PER BUTIK
MUND TE VINI TI SHIKONI KUR TE DONI
DYQANI NDODHET NE LUNGOMARE PRANE KONSULLATES ITALIANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim