Veshje Italiane me Shumice

Shitet nga: Gjergji 16 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 EUR   30 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Marka prestigjoze Italiane me Shumicë!

Çmime të ndryshme nga më ekonomikët me 3 Euro copa deri te markat e lluksit.
Produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg!
Veshje, kepucë dhe aksesorë për femra, meshkuj dhe fëmijë.
Nxitoni të përfitoni.
Produkte me super kualitet, çmime shumë të mira dhe shumlloshmëri zgjedhjesh!
Magazina outlet e markave Italiane më e mirë në Shqipëri
Per me shume informacion kontatoni ne numrin : +355693893897
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim