uniforma pune

0 LEK

Shitet nga: Eno Dakaj 27 Pri 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Matilda Konfeksion
Ne veshim biznesin tuaj!!!

Uniforma stafi per Bare Restorante,Hotele,Klinika,Spitale,Qendra estetike,servise,etj..te gjitha te personalizuara me logon tuaj me qendisje ose stampim.

Uniformat me tekstile te kualitetit me te larte te importuara dhe te perzgjedhura per rehatine maksimale gjate punes,per ju dhe stafin tuaj.

Na gjeni tek Rr.Shyqyri ishmi prane xhamise se tabakeve,ose ne pikat e autorizuara te shitjes:
Rr Bardhyl prane karburant Fredi
Kryqezimi 21 Dhjetori perballe postes
Rr Ferit Xhajko,ngjitur me hyrjen e restorant Durresi
Eno Dakaj
0689088337
Leaflet
Në fillim