Stock abbigliamento Veshembathje

0 EUR

Shitet nga: Giancarlo 11 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kemi veshembatje nje pjes te madhe qe ndodhet ne itali 38.000 mij cop rrobe per femij dhe te rritur
per info per qmimin dhe foto mund te me kontaktoni ne qdo ore: 00393473483988

Abbiamo disponibile uno stock di abbigliamento composto da circa 38.000 capi.
Per info sul prezzo e foto contattatemi: 00393473483988
Leaflet
Në fillim