shitet malli mbyllet biznesi

250 000 LEK

Shitet nga: gerti 05 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet malli komplet per arsye personale
malli eshte i gjithe i paster dhe pa asnje difekt
mall krem.
Atlete,kepuce burrash,kepuce grash,sandale,pupa,shapka,atlete sandale per femije.
Në fillim