Rroba te perdorura

3 500 EUR

Shitet nga: Juri 12 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet stoku i magazines me rroba te perdorura. Malli eshte i ardhur nga zvicra. Perafersisht 5000 kg per cmimin total 3500€ . Artikujt jane miks: per femra , meshkuj femije dhe tapiceri te ndryshme per shtepi.
Leaflet
Në fillim