Publikuar: Gush 02 2022 07:42

Rroba per femije te reja

EUR

Publikuar: Gush 02 07:42
Shikime: 228
Shiten rroba per femij te moshave te ndryshme 100 % pambuk.
100 kostume verore ,xhinse ,fustan ,bluza ,sandale ,atlete.plus dhe disa rroba dimri ,xhinse dhe bluza
5 mij lek pala me shumic
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
228
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685747777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione