Publikuar: Mar 30 2023 08:04

OKAZION Shiten rroba te perdorura e te reja,manikina,varese

LEK

Publikuar: Mar 30 08:04
Shikime: 385
Shiten rroba te reja dhe te perdorura(rroba per femra)
Jane rreth 950 produkte si :pantallona,pallto,xhaketa,xhinse,pantallona,bluze etj,bashke me rrobat shiten dhe 5 manikine te plote,2 gjysma manikinesh,varese muri dhe varese rrobash,çmimi 67000leke,cel 0693445777
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
385
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693445777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione