Lëkure të rreme

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: STOCKITALIA SRL 16 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
588 rrotulla lëkure të rreme për një total prej 8.337 kg

Çmimi Euro 10.000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim