Këpucë Me Cilësi Të Lartë Me Shumicë!

Shitet nga: Gjergji Sot 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Këpucë Italiane me shumicë të markave të ndryshme!
Çmime të përshtatëshme për të gjithë llojet e butikëve nga ato ekonomike duke filluar nga 10 Euro deri te market e lluksit!
Shumëllojshmëri modelesh dhe dizajnesh.
Produkte që nuk i gjeni askund tjetër, dhe cilësi shumë e mirë!
Staf mikpritës dhe shumë i përgjegjshëm!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim