Fustane Dhe Kostume Për Mbrëmje!

Shitet nga: Gjergji Sot 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Marka prestigjoze Italiane Musani e dedikuar për veshjet ceremoniale vjen ne Shqipëri me shitje me Shumicë dhe me çmime shume te favorshme!
Fustane dhe kostume që kushtojnë nga 1000 - 1500 Euro i merrni me 80 - 100 Euro, në varësi të sasisë mund të bëjmë çmime preferenciale.
Të përshtashëm për butikë që japin fustane me qera dhe shesin fustane për evente!
Na kontaktoni në numrin 0693893897 për më shumë informacione!
Stafi mikpritës dhe shumë i përgjegjshëm!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim