Butik

4 600 EUR

Shitet nga: Alban 17 Sht 04:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet malli i gjith punime me dor fustane mbremjesh dasmash evenimentesh butiku ka mbaruar punimet por nuk esht hapur per arsye familjare shitet dhe si biznes dhe malli vetem 87 fustane cmimi 5000 dollar okazion
Leaflet
Në fillim