Fustane per nuse

1 LEK

15 LEK

Shitet nga: Velari 12 Korr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shiten 40 fustane nuserie me modele te ndryshme te viteve 2016 2017 2018 plus 6 fustane shoqerusesh. Gjithashtu posedojne kurorat dhe zbukurimet e tjera perkatese. Jan ne gjendje te shkelqyer disa prej tyre nuk jane perdorur.
Cmimet e secilit variojne nga 100€ deri 1700€
Te gjithe bashke kane cmim te arsyeshem.
Leaflet
Në fillim