Okazion Fustane nuserie

Shitet nga: Bledi 29 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shitet nje biznes me fustane nuserie,te gjitha aksesoret e nevojshem qe duhen per nje dyqan me fustane nuserie ,per mbremje dhe evente te ndryshme . cmimi eshte okazion .Cmimi i diskutueshem . nr grek per sqarime : 00306972490062 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim