Rroba te perdorura italiane me shumice dhe pakice

0 LEK

Shitet nga: Aaa 14 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Disponojme rroba te perdorura te ardhura nga Italia .
Raport shume i mire kualitet/çmim . Cmimi varet ne baze te sasise.
Te gjitha kategoria cream dhe kategoria e pare.
Rrobat shiten me kg ne baze te kerkesave, gjithashtu dhe disponojme dhe kepuce, canta per femra dhe aksesore te tjere.
Okazion
Leaflet
Në fillim