Fustane Nuserie

4 000 EUR

Shitet nga: ilir 16 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shet fustanet e nuserie koleksioni 2013- 2014-2015
Fustanet jane te markave me te njohura europiane Spanjolle & Greke te blera jo me pak se 700 euro copa.
Sasia rreth 150 Fustane .Fustanet jane te perdorur por ne gjendje shum te mire
Gjithashtu brenda cmimit jane edhe te gjithe aksesoret e fustaneve dhe te dyqanit.dhe te gjitha aksesoret vello koke, lule koke, dorashka rafte, manekina dhe gjith aksesoret e fustaneve jepen falas
Arsye mbyllje aktiviteti per emigrim.
Te interesuarat te na shkruajne
Viber 0662137801
Leaflet
Në fillim