Shitje me shumice rrobash

1 700 EUR

Shitet nga: Rroba me shumice 12 Gush 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Mbyllje dyqani shitje me shumice rrobash te reja si PSH- kostume burrash ,fustane per vajza dhe gra ,kostume per gra ,pantallona per gra dhe burra xhaketa burrash dhe grash ,funde per gra dhe vajza .Rrobat jane te reja behet lekujdim komplet ne bllok te rrobave jane rreth 300 artikuj .
Rroba me shumice
0672030239
Leaflet
Në fillim