Rroba te perdorura

Shitet nga: Mario 03 Korr 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Rroba te perdorura italiane 350-600 leke/kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim