Maska mbrojtëse me cilësi të lartë për porosi me s

0 LEK

Shitet nga: Reynard Igor 22 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Unë përfaqësoj një prodhues të pajisjeve të ndryshme mbrojtëse në Kinë. Ata mund të prodhojnë deri në 2 milion maska KN95 në javë me 1.4 euro secila. Nëse keni ndonjë interes, ju lutem më kontaktoni për një katalog të të gjitha produkteve. #health # n95 # n95masks. Përfaqësuesi i kompanisë suaj mund të vizitojë fabrikën për më shumë prova dhe ne do t'i ofrojmë të gjitha dokumentet e kërkuara për kënaqësinë tuaj.
Reynard Igor
7441416475

WhatsApp:
+447441416475
Leaflet
Në fillim