Mall me shumice ( rroba )

0 LEK

Shitet nga: Ledjon 06 Sht 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Rroba te reja shume cilsore per meshkuj dhe femra me cmim shumice.
Nr cel 0696566341
Në fillim