Llastik per trikotazh

3 000 LEK

Shitet nga: Toni 23 Korr 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Llastik per qepjen e mbathjeve.tutave.streceve.etj.llastik grash.dhe burrash total 400 kilogram.

Leaflet
Në fillim