Likujdim Malli

1 LEK

Shitet nga: Likujdim Malli 24 Korr 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten manikinat dhe rrobat e nje butiku per arsye mbyllje .Rrobat jane te gjitha te reja,i gjithe malli nen kosto.Manikinat 1 vit te perdorur..Per gjithcka kontaktoni ne +355 69 514 6349
Likujdim Malli
+355 69 514 6349
Leaflet
Në fillim