Likujdim Malli me cmim shumice

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Boutique 27 Korr 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Butiku mbyllet,per kete arsye mallin e shesim me cmimin me te ulet te mundshem.Veshje per meshkuj dhe per femra.Cilesia shume e mire.Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e cel.
Boutique
0696566341

WhatsApp:
0696566341
Leaflet
Në fillim