Fustane nuserie

200 EUR

Shitet nga: Xhulio 04 Gush 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shesim fustane nuserie me shumice dhe pakice me cmime te ulta shkaku mbyllje aktiviteti per shkak emigrazioni.
Leaflet
Në fillim