Xhaketa altamoda

55 EUR

Shitet nga: Eduart 03 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Xhaketa dhe kostume made in italy te rifinuara me dor te reja me 80% ulje.
Leaflet
Në fillim